Видео учител - Форум

Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Търсене:

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: геометрия  (Прочетена 1926 пъти)
ceco75
Студент
*
Публикации: 2

Профил Ел. поща
« -: Февруари 03, 2011, 08:28:45 »

Помогнете имам нужда от помощ за материала по геометрия за 6 клас . Учебникът  и преподавателят на синът ми не са най- доброто ,а немога да си позволя частни уроци в  момента изучават геометрия и немога да му помагам защото немога да си припомням уроците . Като пример  вчера урокът който са взели са написали определенията започнали са една задача не е довършена и осем задачи за домашно . Купих какви ли не помагала но предимнно вътре са само задачи няма пояснения. Ако нямате висео уроци то поне ми кажете кои помагала да си купя тъй като синът ми много закъсва не е толкова заради оценките колкото до това, че основата която трябва да положи сега не се получава .Нищо не му е ясно а аз немога да му помогна.
Активен
Iliya
Administrator
Студент
Публикации: 9

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2011, 12:25:14 »

Здравейте. За съжаление не зная, кога ще има уроци по геометрия, понеже и ние изпитваме доста трудности. А относно помагалата, най-добре са обяснени задачите в учебниците. Опитайте с друг, предполагам, че ще има резултат.
 Поздрави
Активен
ceco75
Студент
*
Публикации: 2

Профил Ел. поща
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2011, 08:34:05 »

Кажете тогава кой учебник синът ми учи по учебник на " просвета" не най - доброто. На кое издателство има добри обяснения в учебника . 
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: